Společenská setkání v restauraci Monaco

Restaurace Monaco je od nepaměti oblíbeným místem pořádání nejrůznějších oslav, tanečních večerů, školních a firemních srazů a setkání. Celé generace hostů znají restauraci Monaco už od školních let – zavítaly sem během školních výletů, maturitních večírků, chodily sem se svými přáteli, milenci i milenkami, později zde pořádaly svatby, narozeninové oslavy…Využijte také pronájem restaurace k těmto účelům.

Vyzkoušejte i vy pohostinnost našeho podniku a přijďte se přesvědčit, že vynikající služby, dobrá kuchyně, přátelská atmosféra a příjemné prostředí jsou u nás zárukou vydařené společenské akce. Krásy okolní přírody umocní váš zážitek a dovolí vám zapomenout na starosti všedních dnů. Spolehněte se na letité zkušenosti, která je s restaurací Monaco spojena již od 30. let minulého století. Rádi vyhovíme vašim přáním, abyste i vy byli našimi spokojenými hosty.

Svatby, srazy, oslavy a další akce

Pronajměte si restauraci Monaco ve Slatiňanech a rádi pro vás připravíme soukromé i firemní akce a hromadné oslavy. Pořádáme svatební hostiny, narozeninové oslavy, maturitní večírky, setkání absolventů. Naše restaurace je vhodná i pro různá školení a vzdělávací akce. Rádi poskytneme zázemí pro výroční schůze, výjezdní zasedání i pracovní setkání. Restauraci Monaco si oblíbili také turisté a sportovní kolektivy. Klub rekreačních běžců Chrudim zde například každý měsíc pořádá běžecký závod Malá cena Monaka a vždy v říjnu závod Velká cena Monaka.

Výlety v okolí restaurace Monaco

Chcete-li vaši společenskou akci v restauraci Monaco doplnit výletem či vycházkou, určitě si vyberete z bohaté nabídky výletních cílů v blízkém okolí restaurace Monaco. V blízkém okolí se nachází zámek Slatiňany s hippologickou expozicí, hřebčín s chovem starokladrubských koní, bývalá zámecká obora a zámecký park s naučnými stezkami a trasami pro pěší a cyklisty, rozhledna Bára či vyhlídková věž Chlum. Při návštěvě restaurace Monaco se určitě nebudete nudit!